Aleksandra Janiczek

Ola tańczy od 3 roku życia, wiec taniec towarzyszy jej przez całe życie. Mimo młodego wieku, na swoim koncie zarówno, jako tancerki solowej, jak i zespołowej ma sporo sukcesów. Jest Mistrzynią Polski w duecie w kat modern & contemporary. Mistrzynią Europy i vice-mistrzynią Świata. W roku 2023 znalazła się w top 13 tancerek na Mistrzostwach Polski w solo i w top 7 w duetach! Wielokrotnie stawała na podium, jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych w solo jak i w zespole. Ola na co dzień tańczy w zespole MAMI Marzeny Kobryń. Systematycznie szkoli się biorąc udział w cyklicznych warsztatach z takich technik, jak modern, floor work, jazz, commercial, hip hop. Jest tancerką wszechstronną o mocno ugruntowanej technice tanecznej, ze wspaniałą wyobraźnią twórczą i wielkim sercem do tańca. 

Ola świetnie odnajduje się nie tylko w tworzeniu przestrzeni choreograficznych, ale również wnętrz. Robi wszystko , inwestując w swój rozwój, żeby zostać tańczącą Panią architekt.

Mówi, że jak była mała to  pierwszym elementem jakiego się nauczyła była gwiazda i zamiast normalnie chodzić po ulicy, szła robiąc gwiazdy :). Uwielbia naturę i kocha spędzać czas w jej otoczeniu!