Katarzyna Grysko

Tancerka i dyplomowana arteterapeutka, studentka ostatniego roku Edukacji Kulturalnej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Od 2021 roku prowadzi swoją działalność jako Listopadowy Projekt, realizując projekty artystyczne i arteterapeutyczne. Prezeska Stowarzyszenia Art-Szychta zajmującego się promowaniem arteterapii. Absolwentka rocznego szkolenia z zakresu Technik Terapii Tańcem i Analizy Ruchu wg Labana w Ośrodku IBA w Warszawie. Współpracuje z instytucjami i ośrodkami kultury tworząc autorskie scenariusze i prowadząc warsztaty i szkolenia dla dzieci i dorosłych.

Prywatnie mama Antka i  żona Jacka. Autorka bajki dla dzieci “Wielka Podróż Żarobotów na Górę Złomu”. “Psychofanka” Freddie’go Mercurego: najukochańszy moment w roku to dzień wyjazdu do Montreux, gdzie celebruje urodziny lidera grupy Queen z fanami z całego świata.

Trzy rzeczy, bez których nie wyobraża sobie życia to książka “Jane Eyre” Charlotte Brönte, możliwość chodzenia boso po trawie i Spotify.

Motto: najbardziej w życiu cenię otwarty umysł, który nie boi się kwestionowania przyjętych porządków. Rewolucja zaczyna się tu i teraz, we mnie.